Home > Departments > Law & Safety > Detention Center > LCDC Detainee Roster

LCDC Detainee Roster

December 07, 2018

ACOSTA, JOSE ARNULFO
ACUNA-ACUNA, RODRIGO
ALCANTARA-LOPEZ, ADDIEL
ALMAGUER, LUIS
ALONZO, JOSE MANUEL
ALVARADO-VASQUEZ, JUAN MANUEL
ALVAREZ, JOE FALCON
ALVAREZ-SANCHEZ, FRANCISCO
ANAYA, ALEXIS RAMON
ARAUJO-SOLTERO, JOEL
ARIAS, MATTHEW
ARIAS-SOLIS, JUAN
AUSTIN, GARY ODELL
AVINA-MENDEZ, ALONSO
BADGETT, MARIA
BANDA-LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
BARNES, DOROTHY J
BELL, GUY RUSSELL
BENAVIDES, MARC ANTONI
BENAVIDES, PAUL V
BISWELL, KATINA J
BRITTON, LAURA K
BROOKS, ANGELA
BROWN, ADRIAN ACE
BURCIAGA-MARTINEZ, JUAN ROMAN
BURGUENO, FELIPE DEJESUS
BURKLEY, DENZEL J
CABRERA-MARTINEZ, AGUSTIN
CAGAL-SOSME, JOSE ELEAZAR
CAHILL, MARK HUGH
CALLAHAN, R L
CALLOWAY, MICHAEL
CALVILLO, OTHON B
CAMACHO, JOSE ANTONIO
CANO, ERICK HECTOR
CANO, VICTOR DANIEL
CARO-MOYA, LUIS ENRIQUE
CARRASCO, MARIA
CARRASCO, PRISCILLA MARIE
CARTER, ALFRED
CARTER, ASHLEY DENISE
CASTILLO, JOHNNY ANGEL
CHAPMAN, ROBERT
CHAVERO, PEDRO
CHAVEZ, ADOLFO G
CHAVEZ, VICTOR F
CHAVEZ-LOPEZ, ALEJANDRO
CHAVEZ-ORTIZ, CESAR
CLEER, TERRANCE KEYGAN
CORTEZ, GUILLERMO
CRAWFORD, NOVA SAMUEL
CRUZ, SERGIO O
CUEVAS, HECTOR
CUNNINGHAM, COBY M
DABNEY, JAMES
DAKAN, JOSEPH ALAN
DE LA CRUZ-LECHUGA, HECTOR
DELEON, JUSTIN
DEMORY, DANIEL TERENCE
DIAZ, VALERIE M
DINWIDDIE, RICHARD G
DOUGLAS, TYLER RAY
DOWELL, SARAH ELISE
EARHART, CHRISTOPHER WILLIAM
EDWARDS, ETHAN J
ESCALANTE, VICENTE
ESPINOZA-SOLIS, MIGUEL
ESQUEDA, IVAN
ESTRADA, NAKYA
ESTRADA-RODRIGUEZ, JORGE
FERNANDEZ, ALBERT J
FLORES, YESENIA
FRANCO, LISA M
FROHNHOFER, MARIAH DANIAL
GALLEGOS, DANIEL EVARISTO
GARCIA, DANNY MARIO
GARCIA, YOANY
GARCIA-CHACON, PASTOR
GARZA, DONNIE
GARZA, JOHNNY
GOMEZ, JULIAN NAVARRETTE
GONZALEZ-DOMINGUEZ, OMAR
GONZALEZ-VALLES, JUAN JOSE
GRAHAM, DAKOTA LOGAN
GRAINGER, ALEXANDER JORDAN
GROGAN, ASHLEY N
GUTIERREZ, OMAR CARRASCO
HARPER, DUSTIN
HERNANDEZ, ABRAM
HERNANDEZ, ALONDRA ELENA
HERNANDEZ, DONOVAN RAY
HERNANDEZ, JOAQUIN
HERNANDEZ, JONATHAN RYAN
HERRERA, CESAR ISRRAEL
IRAHETA-MARTINEZ, PABLO
JIMENEZ, JENNIFER JEAN
JIMENEZ, RENEE ALICIA
JIMENEZ-HERNANDEZ, TRANCITO GUSTAVO
JOHNSON, AUSTIN MIKAEL
JOHNSON, TRISTON RAY
JONES, JAIME JAMAR
JOSE-LOPEZ, MANUEL
JUAREZ, LEROY
KILMAN, RONALD E
KIRBY, SHESSA SKYANNE
LACY, CHRISTINE
LANDERS, JESSE E
LINARES-RODRIGUEZ, JAVIER RICARDO
LLOYD, KYLIE KRISTINE
LOPEZ-GIL, EMILIAN
LOREDO, EFREN
LOZOYA, JOE ISAAC
LUCERO, ARTHUR DEAN
LUJAN-BENAVIDES, CYNTHIA
LUNA-PADILA, JOSE MISAEL
LUZ-MEJIA, JUAN CARLOS
MACIAS, JOSHUA RAY
MACKEY, JAWAN
MADKINS, DUSTY TYRONE
MADRID, CESAR R
MALDONADO, NORMAN DALE
MANN, SHANE
MAPP, TESSA R
MARIANO, TYREE
MARQUEZ, LEONARDO
MARQUEZ, OSCAR E
MARTINEZ, BILLY
MARTINEZ, JERMIE LEE
MARTINEZ, JOSE ANTONIO
MATTHEWS, DONALD SANCHEZ
MCGAHA, KEYAN DAVORI
MEDRANO-MENDOZA, ROSALIO
MENDEZ-GALLEGOS, JOSE
MENDOZA, CHRISTIAN
MENDOZA, DANIEL JAVIER
MENDOZA, RICARDO
MENDOZA-CHAVEZ, EDGAR
MENDOZA-PIZARRO, JUAN ALBERTO
MEYN, ROBERT WILLIAM
MEYN, ROBERT WILLIAM
MIMS, KENDRICK
MONSEVAIS, ENRIQUE CARDENAS
MONTALVO-TORRES, CRISOFORO
MONTANO-TALVERA, JOSE
MORGAN, RICKY CAIN
MUNOZ, ALVARO
MUNOZ-ARISMENDIZ, JESUS JOSE
MUNOZ-URQUIZA, ARTURO
MURO, JOSE ARMONDO
MURO, MANUEL V
MYERS, JIMMY
NEGRETE, MARIO A
NEVAREZ-SOLIS, EVER
NINO, LORENZO
NOACK, JOSEPH CARL
NULL, JUSTIN S
OCHOA-MUNGUIA, JESUS RAMON
OLIVAREZ-ALEMAN, ROGASIANO
OLIVAS, OBED
ORONA, REYNALDO
OROPEZA, LUIS HERMINIO
ORTIZ, ABELARDO A
PALACIOS-OLIVAS, FELIPE OMAR
PANTALEON-ROMAN, DANIEL
PATROM, JEREMEY WAYNE
PERALES, JOSE ERIK
PERDOMO-MARTINEZ, FERNANDO
PEREZ, CRYSTAL ANN
PEREZ, MARK M
PEREZ-LOPEZ, FERNANDO
PERRY, DAVID K
PINON, SAMUEL
PONCE, NELSON NATHANIEL
PONCE, RAMON
PORTILLO-RODRIGUEZ, EDMUNDO
POWELL, BRYAN
POWELL, JACOB D
QUEZADA-ALVAREZ, HUGO
QUIMBY, XENIA KELLY
QUINONEZ, JAVIER E
QUINTANA-ALCALA, RICARDO
QUINTANA-HERNANDEZ, LUIS
RETANA-CONTRERAS, TOMAS
RIOS, RUBEN
RIVAS-ESQUIVEL, NOE
RIVAS-NUNEZ, JOSE SANTOS
RIVERA, DAVID BUSTAMENTE
RIVERA, OPHELIA
ROBERTS, JOSHUA D
RODRIGUEZ-CHAVEZ, FERNANDO
RODRIGUEZ-LOPEZ, JESUS
RODRIGUEZ-MUNOZ, MARIO JAVIER
RUBIO-ROMERO, CAMILO
RUIZ CORNEJO, JUAN
RUIZ, GABRIEL S
RUIZ, NATASHA MARIE
SANCHEZ-ALARCON, EUGENIO
SANDERS, JERRICA NICOLE
SANDERS, KEITH WAYNE
SANDERS, KEVIN D
SANDERS, PATRICK L
SELLERS, SHANE J
SHOEMAKER, ROBERT D
SILVA, DORIAN L
SLADE, BRENNAN D
SMITH, JULY A
SOLIS, MERCEDES
SOTO, ANDREW MIGUEL
SOTO, CORNELIO FERNANDO
SOTO, JONATHAN
STROUD, BRYAN R
TAYLOR, DUSTIN R
THARPE, LADELL OWEN
TOVAR, JOSE LUIS
TREJO-ORTIZ, DEFLINO
TREVIZO, ALBERTO
VALENZUELA, BONIFACIO
VALENZUELA-RODRIGUEZ, LORENZO
VALERIANO, OSCAR LORENZO
VALERIANO-LUJAN, LEANDRO
VARGAS-PIMIENTEL, SANTIAGO
VASQUEZ, TONY G
VAUGHN, SAMUEL EARL
VEGA-URIAS, PLUTARCO
VILLALTA-SIGARAN, MIGUEL ANGEL
VILLARREAL, SIMON JUNIOR
VILLEGAS, JUAN MIGUEL
WHINERY, KEVIN A
WHITE, ERIC TYRONE
WHITE, JAMUS CLYDRELL
WIDMAN, LUPE M
WILDER, SAMANTHA
WILSON, JOSHUA ALEX
YATES, TOQUAN
YBARRA, JONATHAN PAUL
YOUNGBLOOD, MISTY DAWN
ZARAGOZA, JONATHAN E
of
Back to
Top
< Back
X