Skip Navigation LinksHome > Departments > Law & Safety > Detention Center > LCDC Detainee Roster

LCDC Detainee Roster

December 19, 2014

ADAMS, KRISTAL R
AGUILAR-MENDOZA, JESUS
ALFARO-MUNOZ, PEDRO
ALIRE, JOAQUIN RAMIRO
ALONZO, JESSICA J
ALVARADO-REY, EMMANUEL GENOVEVO
ALVAREZ, MARIO
AMODEI, JASON PHILIP
ANCHONDO, ADOLFO
ANDRIEUX, JAMMIE L
ANZURES, YAMILLI
ARIAS-YANEZ, LUIS
ASHLOCK, HOLLY
ATICITTY, VERNON
BACA, TONY LEE
BAEZA, SAMUEL J
BAGWELL, JUSTIN WAYNE
BAILEY, MICHAEL
BARNES, KRISTI
BARRIGA, JESUS MANUEL
BASKETT, JAMES MATT
BATES, BRANDON
BATES, SARAH D
BAZAN, MICHAEL
BENAVIDEZ, FELICIANO F
BERNAL, LAURA RAY
BERRY, CARL VANSHUN
BLACK, JOE S
BONILLA-DIAZ, ELVIN ALONZO
BORING, JAMES
BRADY, TAB A
BRYANT, MARK
BURCIAGA-DUARTE, RAUL
CABANILLAS, SOCORRO J
CALAPP, SHAWN D
CALDERON-GONZALES, JOSE MAUEL
CALDWELL, WILSON M
CALVILLO, DAVID BOCANEGRA
CARDENAS, CHRISTOPHER NICHOLAS
CARNEY, SABRE R
CARPENTER, KERRY S
CARR, HOMER C
CARRASCO, JESUS RIOS
CARRASCO, JESUS MIGUEL, JR
CARRILLO-GARCIA, TOMAS
CARTER, DAVID RAY
CASAREZ, JESSICA A
CASILLAS-RUIZ, KEVEN
CASTILLO, HENRY, JR
CASTILLO-JIMENEZ, MARTIN
CERVANTES, ROBERTO C
CHAMBERLAIN, RONNIE
CHAMBLISS, CASEY C
CHAVEZ, RONALD LEWIS
CHIQUITO, FANDERICK
CLARK, NOLAN
CLAY, ERSKINE
CLAYTON, CHRISTINA
COBARRUBIO, JAMES I
COCHRAN, JAMES MICKEY, JR
CORIA, NANCY
CRISWELL, JAY W
DANIEL-TOVAR, OMERO ANTONIO
DELAFUENTE, FERNANDO
DELAROSA, CARLOS E
DIAZ, CESAR
DIAZ, VALERIE M
DIAZ-CAMPUZANO, JOSE
DIAZ-GONZALEZ, FERMIN
DOMINGUEZ, FERNANDO
DOMINGUEZ, JESUS
DOMINGUEZ, SASHA EVETTE
DOMINGUEZ-LEDESMA, CIPRIANO
DUNN, WOODROW KENT, JR
DURAN, CHRISTOPHER
ENRIQUEZ, IVAN C
ESCOBEDO, NANCY CABALLERO
ESTRADA-ACOSTA, OVIDIO
FAUSTO-MONTELONGO, BENJAMIN
FELIX-SICAIRIOS, PABLO ARTURO
FLORES, ALBERTO
FLORES, CHRISTOPHER
FLORES, REYES CONTRERAS
FLORES, SYLVIA
FLORES-MACIAS, JOSE GUADALUPE
FLORES-VASQUEZ, JUAN MANUEL
FLOREZ, DAVID
FLOREZ-BARRERA, ERWIN OBDULIO
FRANCO, PAUL
FRITZEN, JOSEPH WILLIAM
FULBRIGHT, BOBBY J, II
GALLEGOS, PABLO
GALLEGOS-VALENCIA, RIGOBERTO
GALVAN, JIMMY
GARCIA, CRUZ
GARCIA, DEBBIE
GARCIA, FRANCISCO J
GARCIA, JUAN C
GARCIA, LOUIS H.
GARCIA, MANDY M
GARCIA, MARTIN
GARCIA, ROCKY JOE
GARCIA-GARCIA, ABEL
GARCIA-GUTIERREZ, FERMIN
GARCIA-LOPEZ, MIGUEL ANGELO
GARCIA-RODRIGUEZ, GERMAN
GARNER, PHILIP P, JR
GEE, RICHARD O
GILL, GERALD DEAN, III
GOMEZ, JAVIER EDWARD
GONZALES, DEANDRE
GONZALES, JONAS
GONZALES, LILLIAN MARIE
GONZALEZ-REGALADO, FRANCISCO
GOUGH, JEREMY W
GRADO-SOLIS, VICTOR JAVIER
GRAHAM, DAKOTA L
GUERRERO-BERNAL, JORGE ARMANDO
GUERRERO-FRANCO, MIGUEL ANTONIO
GULLEY, DAWN DENISE
GUTIERREZ, JAVIER
HAMEL, DAVID L, JR
HARRY, MYRON
HENDRICK, CHADLEY WAYNE
HERNANDEZ, DAVID A
HERNANDEZ, JESUS E
HERNANDEZ, JESUS T
HERNANDEZ, JULIAN
HERNANDEZ, MANUEL O
HERNANDEZ, RAYMOND
HERNANDEZ, RUBEN
HERRERA, CHRISTOPHER
HICKS, WILLIAM LEE
HILL, LACEY
HINOJOS, INRICO JOSE
HINOJOS, YVONNE E
HOLLIMAN, JERAMY J
HULS, SETH BENJAMIN
HUNT, CODY MICHAEL
HUNT, JACK D
INGRAM, TYREE
ISIDRO-MENDEZ, JOSE ISIDRO
JACKSON, ETHEL E
JACKSON, JERRY L, JR
JACKSON, MARSHALL
JACKSON, MICHAEL WARREN
JARAMILLO, ERIC
JARREL, BRENNAN
JIMENEZ, JESUS FABIAN
JIMENEZ, JORDAN RAY
JONES, JAMIE
JONES, MARIO
JORDAN, ARTURO
JUAREZ, JOSE A
KELLY, BRANDON B
KERR, AVERY L
LAND, BRENDA
LEYVA-MERAZ, HUMBERTO
LOPEZ, DALTON
LOPEZ, ERIC M
LOPEZ, JESUS
LOPEZ, MARC DALE
LOPEZ-BALLESTEROS, FRANCISCO JAVIER
LOPEZ-HERNANDEZ, JOSE A
LOVE, DAVID JEROME
LOZANO, JAGGUR C
LOZOYA-SAENZ, MARTIN
LUCERO, JOSEPH E
MACIAS, CODY
MADRID, HERNAN
MADRON, MICHAEL DON, JR
MAGALLANEZ, NOEL A
MAGANA, ELIODORO
MAPLES, BILLY B
MARICHALAR-CANTU, ARMANDO
MARKS, BARRY LEE
MARQUEZ, SHANNON Y
MARTIN, WENDY
MARTINEZ, FABIAN
MARTINEZ, HAROLD
MARTINEZ, JOSHUA LEO
MARTINEZ, KEVIN
MARTINEZ, PAUL
MARTINEZ, RAYMUNDO
MAXWELL, CHRISTOPHER
MCCANCE, IAN
MCCLELLAND, ANGELA
MCKELVY, VICTOR D, SR
MEDINA, RICHARD
MEJIA-NAVA, JOSE
MELENDEZ-PENA, JOSE ENRIQUE
MENDEZ-CHAVEZ, EDGAR ALEJANDRO
MENDEZ-GARCIA, FLORENCIO
MIDDLETON, JT
MILLER, CHARLES EDWARD
MILLER, ISIAH
MILLER, SILAS
MIMMS, KENDRICK D
MIRAMONTES-CRUZ, ANGEL
MONTOYA, EDWARD LEE
MORA, JUAN
MORALES, FIDENCIO LOZANO
MORALES-DURAN, ROLANDO
MORALES-SOLANO, RUBEN
MORENO, PHILLIP PETE
MORENO-OVEIDO, JUAN ALBERTO
MOWAD, RICHARD
MUNOZ, JESUS
MUNOZ-ALMARAZ, AUGUSTINE J
MURILLO-CARRANZA, ARMANDO ADOLFO
MYRICK, AMANDA MICHELLE
NAEGLE, MICHAEL
NAJERA, NATHANIEL R
NAJERA-CAMUNEZ, PEDRO
NAVA, CYNTHIA R
NAVARRO, GENARO S, JR
NAVARRO-MELENDEZ, DIXI JOEL
NICKSON, STEVEN D
NIETO, RUBEN S
NORWOOD, GEORGIA ANN RUTH
NUNEZ-HAROS, JOEL
OLIVAS, DIMAS
ORDONEZ-CASTILLO, VICTOR
ORNELAS, ANTONIO J, JR
ORONA, REYNALDO, JR
OROSCO, MARCUS D
OROZCO-BARRERA, JOSE RAUL
ORTEGA, JAIME PUENTES
ORTIZ, DANIEL
ORTIZ, MARIO
OWEN, BOBBY
PANNELL, JONI
PARKER, JASON SCOTT
PEACOCK, ASHLY J
PEACOCK, JOSHUA NOAH
PENA, DAVID
PENA, REBECCA
PENDLETON, SCOTT JACKOB
PERALES, JOSE ERIK
PEREZ, PAUL
PEREZ, VICENTE LASOYA
PETREE, CHANCEE R
PINON-MUNOZ, RUPERTO
PIZARRO, AMADO
PLUMLEE, DANIEL CHRISTOPHER
POWELL, BRYAN LEE
POWELL, CHRISTIAN
POWERS, LLOYD LEWAYNE
PRITCHARD, DON
QUIROZ, JUAN SEAN, III
RAEL, AMANDA
RAMIREZ, DANIEL
RAMOS, MICHAEL ANTHONY
RANDOLPH, GERALD W
RANKIN, KYLE
RECOBO, JUAN ALBERTO
RENO, MICHAEL DENNIS
REYNOLDS, LUKE
RICHARDSON, ESSENCE J
RICHIUSA, PATRICK JOSEPH
RIVERA, OPHELIA SANCHEZ
RIVERA, ROBERTO
RIVERA-BASTERIL, JAVIER
ROBERSON, MELVIN
ROBINSON, SEAN MICHAEL
RODRIGUEZ, ADAM SONNY
RODRIGUEZ, ADOLFO FRANCISCO
RODRIGUEZ, AUDEN
ROGERS, JOSE
ROJAS, ALEJANDRO
ROSALES, ROBERT
ROSS, LYNN C
ROYAL, POETRY, III
RUELAS, ADRIANNA
RUIZ, CARLOS A
RUSH, JAMES LAWRENCE
SALAS, ALEJANDRA
SALAZAR, TIMOTHY JAMES
SALOMANCA, FELIPE CAMPOS
SANCHEZ, AARON
SANCHEZ-MARTINEZ, JOSE REFUGIO
SANDERS, KEVIN D
SANDERS, PATRICK L
SANDOVAL, MARIO
SANGIOVANNI, CHRISTIAN ALEXANDER
SCOTT, RANDOLF
SELF, BRANDON DEWAYNE
SERRANO, JENNIFER
SERRANO, SANTANA
SEWARD, DAVID
SHAHEEN, ALEX
SHERFICK, CHARLES MARK
SILVA, ISAURO, JR
SIMPSON, ALVIN
SIMPSON, DOMINIC
SIMPSON, EDDIE R
SIPES, CULLY LUKE
SKOPAS, IRENE L
SMIRNOV, ALEXEI
SMITH, DESIREE
SMITH, MICHAEL ALLEN
SOLIS, MERCEDES CERECERES
SOSA, ALFRED MORALES
SOSA, MICHELLE A
SOTO, ANDRES, JR
SOTO, YADIRA JASMINE
SOTO-VALENZUELA, JAVIER CAMCHO
STANE, JEREMY TRINTON
STOVER, TIMMITHY E
TAFOYA-CHACON, GERARDO
TAPIA, JESSE ARMANDO
TAYLOR, DUSTIN RAY
THOMAS, SHERLYN SUE
THOMPSON, FREDERICK D
TORRES, ALBERT
TORRES, FABIAN
TORRES, RUDY
TORRES-ESPINO, INOCENCIO
TRILLO-GONZALEZ, JORGE A
TSOSIE, JAIMMIE CURTIS
TURNER, LYNSEY
URIAS, LIMBUTH
VALDIVIA-BALTAZAR, RAYMUNDO
VALLADAREZ-MUNOZ, LUIS
VASQUEZ, TONY G, III
VEGA, HECTOR
VILLALOBOS, ALFREDO
VILLALOBOS, JAVIER H, SR
VILLANUEVA, TIMOTHY
VILLAS-SALINAS, GABRIEL
VILLELA-MACIAS, ERIK EDUARDO
WEIDMANN, JOHN CHARLES
WHITE, ARLENE
WHITE, ZACHARY WAYNE
WILLIAMS, TYLER
WINSTON, YOLANDA MICHELLE
WYLLYS, CHEYENNE N
YBARRA, JONATHAN P
ZABALA-MOLINA, JORGE DAVID